You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

NEWS & EVENTS:

در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) مطرح شد؛
مجتمع اقتصادی کمیته امداد در بخش معدن سرمایه گذاری می کند

ارومیه – استاندار آذربایجان غربی از سرمایه گذاری مجتمع اقتصادی کمیته امداد در بخش معدن و کشاورزی در استان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی شهریاری ظهر سه شنبه در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه ظرفیت‌های معدنی و کشاورزی استان نیازمند سرمایه گذاری ویژه جهت شکوفایی اقتصادی است افزود: مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) به زودی بسترهای سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در استان از جمله منطقه آزاد ماکو و نیز بخش معادن را فراهم و اقدام کند.

وی در ادامه اظهارکرد: به زودی مقدمات احداث ۲ هزار واحد مسکونی محرومین با مشارکت کمیته امداد و سازمان برنامه و بودجه فراهم شده و عملیات احداث آنها به زودی آغاز می‌شود.

شهریاری گفت: برای ۲۰۰ خانوار زلزله زده قطور که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند نیز علاوه بر تسهیلات پرداختی بازسازی از محل کمک‌های دولت و بیمه دانا، برای هر خانوار ۲۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض نیز پرداخت می‌شود و برای شهرستان‌های چالدران و تکاب نیز اعتبارات ویژه محرومیت زدایی مصوب شد.

استاندار آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) برنامه خوبی را در جهت محرومیت زدایی از طریق ایجاد اشتغال، توانمندسازی و بسته‌های معیشتی و حمایتی در استان اجرایی ساخته و امید می‌رود تا با تخصیص اعتبارات ویژه این روند را تداوم دهد.