You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

NEWS & EVENTS:

نماینده مردم گرمسار و آرادان:
احداث شهرک گلخانه‌ای آرادان پیگیری شود/ لزوم جذب سرمایه‌گذار

آرادان- نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس با تاکید بر لزوم جذب سرمایه‌گذار برای شهرستان آرادان، گفت: پروژه احداث شهرک گلخانه‌ای در آرادان پیگیری شود.

 

به گزارش خبرنگار مهر، اردشیر مطهری عصر شنبه در جلسه شورای اداری آرادان به میزبانی سالن همایش‌های دانشکده پیراپزشکی این شهرستان ضمن بیان اینکه پیگیری پروژه احداث شهرک گلخانه‌ای در آرادان به قید فوریت می‌بایست پیگیری شود، اظهار داشت: جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی و بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان جوان این شهرستان برای اجرای این پروژه در اولویت قرار گیرد.

وی ضمن اشاره به ضعف‌های موجود در حوزه شبکه بهداشت و درمان آرادان، افزود: برای رفع چالش‌ها می‌بایست اقدامات اساسی انجام و ارائه تجهیزات و امکانات درمانی در بیمارستان این شهرستان پیگیری شود.

ضرورت مقابله با فساد اداری و اقتصادی

نماینده مردم گرمسار و آرادان با تاکید بر اینکه کمبود پزشک متخصص در این منطقه به یک چالش جدی مبدل شده است، ابراز داشت: دانشگاه علوم پزشکی سمنان برای رفع این چالش مسئول است و باید نسبت به ارائه خدمات درمانی متناسب با پتانسیل‌های موجود اقدام کند.

مطهری در بخش دیگری از سخنان خود بابیان اینکه مقابله با فساد اداری و فساد اقتصادی در اولویت کار قرار دارد، تصریح کرد: در این دوره نمایندگی از باندبازی و جناح‌های سیاسی پرهیز می‌شود و خدمت به مردم در اولویت قرار دارد.

وی با اشاره به برخی شایعات در سیستم اداری برای دخالت نماینده در عزل و نصب مدیران بیان کرد: مسئولان باید تا مادامی که مسئولیت دارند به مردم خدمت کنند و مدیری که برای حفظ پست و مقام خود در ارائه خدمت به مردم کوتاهی کند باید از مسئولیت برداشته شود در غیر این صورت از پتانسیل تمام مدیران فعلی بهره‌گیری خواهد شد.

قائل به‌جا به‌جایی مدیران و فرمانداران نیستیم

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس بابیان اینکه هرگز به دنبال جابه‌جایی مدیران و فرمانداران شهرستان نیستیم، ابراز داشت: پتانسیل‌های خوبی در این منطقه وجود دارد که باید با همدلی و همسویی نسبت به استفاده از این ظرفیت‌ها در راستای ایجاد توسعه اقدام شود.

مطهری در ادامه اضافه کرد: مدیر دستگاه‌های اجرایی باید در محل خدمت خود ساکن بوده و در هر شرایطی برای خدمت‌رسانی به مردم آماده باشند.