You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

NEWS & EVENTS:

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر بجنورد:
پیوست‌های سرمایه‌گذاری جدید تجاری در بجنورد باید بررسی شود

بجنورد- رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: پیوست‌های مختلف طرح سرمایه گذاری جدید در بجنورد باید بررسی شود تا مشکلات سرمایه گذاری های پیشین رخ ندهد

 

به گزارش مرکز خدمات سرمایه گذاری و به نقب از  خبرگزاری مهر، مهدی محمدی پیش از ظهر امروز امروز در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بجنورد که با هدف بررسی جزئیات پروژه رز در محل سالن جلسات شورای شهر بجنورد تشکیل شد، اظهار کرد: سرمایه‌گذار این زمین را جهت انجام کار انتخاب کرد، چون از زیرساخت‌های مناسبی برخوردار بود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بجنورد در ادامه گفت: فضایی که تحت عنوان پارک بانوان یاد می‌شود یک سوله بیشتر نیست.

وی افزود: پیوست‌های مختلف این طرح باید بررسی شود؛ از پیوست‌های پدافند غیرعامل گرفته تا ترافیک باید بررسی شود.

محمدی بیان کرد: بندهای قرارداد طرح‌های قبلی به طور مناسبی بررسی نشد و مشکلات ایجاد شده از همین عدم بررسی نشأت می‌گیرد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بجنورد تاکید کرد: سرمایه‌گذار باید مکلف شود تا فضای سبز جایگزین را در نقطه دیگر شهر ایجاد شود.

وی افزود: در صورت رسوب هزار میلیارد در بانک، امکان اخذ ۸۰ درصد آن تحت عنوان اعتبارات بانکی وجود دارد که خود این یک نکته مثبت است.

مهدی محمدی با اشاره به اینکه از تقابل اجتماعی در راه اجرای این طرح باید پرهیز کرد تصریح کرد: نباید آینده طرح را دچار مشکل کرد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بجنورد تصریح کرد: ایرادات طرح پارک، فصای سبز و اِشغال محیطی است و نکات مثبت رسوب بانکی سرمایه‌گذار، به کار گیری نیروی کار و استفاده از مصالح ساختمانی تولید شده در استان از نکات مثبت این طرح است.

وی با اشاره به اثر محیطی اجرای این طرح باشکوه در ورودی شهر گفت: در صورت اجرا دیگر مشکلات فعلی که همگان نسبت به سیمای نامناسب ورودی شهر اعتراص دارند، مطرح نمی‌شود.

محمدی در انتها گفت: درصد سرمایه‌گذاری این طرح مورد بحث است و جزئیات باید مشخص شود که مشکلاتی که امروز در طرح‌های دیگر گریبان شهرداری را گرفته در این طرح مشکل آفرین نشود.